Menu
logo

Menu

Oferta

Oferta

 • logo - Stojaki na rowery

  Stojaki na rowery

  Mała architektura parkowa, ogrodowa i miejska


  Mała architektura Croquet charakteryzuje się ponadto bardzo dobrą odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz warunki środowiskowe, w tym zwłaszcza deszcz, śnieg i silne promienie słońca. Dzięki odpowiednim powłokom ochronnym, np. malowaniu proszkowemu elementów stalowych ocynkowanych, przedmioty są też doskonale zabezpieczone przed korozją, co wpływa na ich użyteczność i ładny wygląd.


  Funkcjonalna i estetyczna mała architektura miejska


  Produkowane przez naszą firmę elementy małej architektury wyróżniają się doskonałą funkcjonalnością oraz walorami estetycznymi, dzięki czemu stanowią nie tylko praktyczną, ale również efektowną część przestrzeni miejskiej lub prywatnej. W zależności od rodzaju i wielkości elementu, nasze produkty znajdują szerokie zastosowanie w różnych miejscach. Sprawdzają się jako mała architektura miejska czy ogrodowa. Oferowane produkty są też polecane jako wyposażenie placów zabaw, skwerów, ogrodów botanicznych, parków oraz wielu innych przestrzeni prywatnych i publicznych. Oferujemy produkty gotowe, ale zapewniamy też możliwość wprowadzenia zmian w parametrach czy wyglądzie elementów małej architektury.


  Wśród naszych propozycji można znaleźć altany i wiaty o różnej wielkości, co pozwala na ich dopasowanie do dowolnej przestrzeni. Oferujemy modele z podłogą i bez, wyposażone w dodatkowe elementy, takie jak ławki, stoły oraz ławostoły. Proponujemy także metalowe ławki z oparciem i bez oparcia, których wielkość i budowa pozwala na wygodny odpoczynek kilku osobom jednocześnie. Stojaki rowerowe na 3 lub 5 stanowisk to solidne konstrukcje pozwalające na bezpieczne przymocowanie kilku jednośladów. Metalowe kosze na śmieci to z kolei akcesoria, których nie może zabraknąć w żadnym parku czy ogródkach działkowych. Solidne kosze cechują się stabilnością, dzięki czemu po przymocowaniu do podłoża nie przewróci ich wiatr.


  Elementy małej architektury – ważna część krajobrazu


  Mała architektura ma ogromny wpływ na odbiór przestrzeni przez użytkowników. Precyzyjnie wykonane i starannie dopasowane elementy małej architektury dodają charakteru przestrzeni oraz sprawiają, że teren staje się bardziej praktyczny. Montowanie stojaków na rowery sprawia, że mieszkańcy chętniej decydują się na jazdę po ulicach miasta rowerami czy hulajnogami, zamiast samochodami. Efektem mniejszej liczby aut na drogach jest zmniejszenie poziomu zanieczyszczeń oraz zakorkowania ulic.


  Wygodne ławki montowane na skwerach, w parkach i innych terenach zielonych, ale również przed urzędami, obiektami instytucji publicznych oraz w rozmaitych innych miejscach sprawiają, że miasto staje się bardziej przyjazne dla mieszkańców. Kosze na śmieci to niezbędny element każdej ulicy, służący nie tylko zachowaniu estetycznego wyglądu, ale i higieny oraz bezpieczeństwa sanitarnego w mieście. Kształt przestrzeni publicznej ma kluczowe znaczenie także dla estetyki miasta. Bogactwo rozmaitych rozwiązań z zakresu małej architektury pozwala na wykorzystanie elementów idealnie wkomponowanych w otoczenie. Mała architektura, która została w przemyślany sposób wpisana w krajobraz, wywołuje zatem znacznie większy wpływ na otoczenie, niż mogłoby się pozornie wydawać.


  Mała architektura stanowi także przydatny i ważny element przestrzeni prywatnych. Ławki i altany montowane w ogrodach, na działkach czy prywatnych placach zabaw sprawiają, że obszary te stają się bardziej funkcjonalne i estetyczne. W naszej ofercie małej architektury znajduje się szeroka gama produktów, które można z łatwością dopasować do dowolnego stylu działki, ogrodu czy zastosowanej nawierzchni.

  Poznaj nasze
  produkty