Menu
logo

Menu

Oferta

Oferta

 • logo - Street Workout

  Sprzęt i wyposażenie street workout

  Street workout, czyli tzw. trening uliczny polega na wykonywaniu ćwiczeń siłowych oraz wytrzymałościowych bazujących na masie własnego ciała oraz rozmaitych konstrukcjach dostępnych w ramach szeroko rozumianej przestrzeni miejskiej. Specjalny plac przeznaczony dla amatorów tego rodzaju sportu obejmuje z kolei urządzenia ułatwiające wykonywanie wszelkich najpopularniejszych aktywności wpisujących się w tę konwencję.

  Profesjonalny plac street workout bezpośrednio od producenta


  W przypadku placów do street workout-u zamawianych z naszej firmy, uwzględniają one takie przyrządy, jak m.in.:  • niskie lub wysokie drążki,

  • umieszczane na różnej wysokości kółka akrobatyczne,

  • rozmaite rozmiary drabinek pionowych, poziomych i skośnych,

  • uchwyty,

  • worki treningowe,

  • ławki gimnastyczne,

  • linki wspinaczkowe,

  • poręcze skośne, równoległe, do robienia pompek czy też do przeskoków,

  • stepy,

  • słupki betonowe


  oraz niejednorodne zestawy łączące w formie pojedynczej konstrukcji wiele różnych spośród wspomnianych wcześniej elementów.


  Jako że nasza firma działa w pełni kompleksowo, oprócz struktur o przeznaczeniu stricte treningowym, oferujemy również szereg wyposażenia komplementarnego, w tym np. tablice informacyjne do ekspozycji regulaminu placu street workout-owego, różne warianty ławek, stojaki do przypięcia rowerów czy metalowe kosze na śmieci z zadaszeniem lub bez.


  Plac do treningu ulicznego od Croquet – najważniejsze atuty


  Najważniejszą zaletą, którą odznacza się dowolny plac do street workout skomponowany na bazie dostarczanych przez nas rozwiązań jest jego wysoka jakość i ponadprzeciętna odporność na codzienne użytkowanie.


  Jako że jesteśmy producentem oferowanych poniżej konstrukcji, zachowujemy pełnię kontroli nad procesem ich wytwarzania. Dzięki temu wszystkie elementy wykonujemy z solidnych, dobrych gatunkowo materiałów uodpornionych sprawdzonymi technikami wykończeniowymi na oddziaływanie potencjalnie szkodliwych czynników atmosferycznych. Jeśli chodzi o plac treningu ulicznego, podstawowym materiałem wykonania proponowanych przez nas przyrządów jest ocynkowane i malowane proszkowo stal węglowa i aluminium, a także stal nierdzewna, co finalnie uzyskiwanym strukturom pozwala przetrwać w niemal niezmienionym stanie przez wiele lat intensywnej, regularnej eksploatacji.


  Oprócz tego do naszych kluczowych atutów zalicza się także atrakcyjna, pozbawiona marży pośredników cena oraz nowoczesny i przemyślnie zaprojektowany design urządzeń treningowych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami zaprezentowanego poniżej asortymentu.

  Poznaj nasze
  produkty