Menu
logo

Menu

Oferta

Oferta

 • logo - Drewniane place zabaw

  Najczęściej wybierane rozwiązania i systemy

  Place zabaw, które powstają z wysokiej jakości materiałów, bardzo często okazują się godną uwagi inwestycją na długie lata. Dzieje się tak, ponieważ zapewniają dzieciom wiele godzin niezapomnianej zabawy, zachęcając je przy tym do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Warto również wspomnieć, że tego typu instalacje sprzyjają zawieraniu nowych kontaktów z rówieśnikami, które niekiedy kończą się wieloletnią przyjaźnią. Z tego też powodu jako producent drewnianych placów zabaw oferujemy pięknie prezentujące się i trwałe zestawy zabawowe, huśtawki, zjeżdżalnie oraz wyjątkowe piramidy możliwości. Zachęcamy do poznania wszystkich zalet naszych produktów i do zobaczenia przykładowych realizacji.

  Drewniane place zabaw, które zachwycają kolorami i starannym wykonaniem


  Proponowane przez nas drewniane place zabaw okazują się idealną propozycją dla dzieci w różnym wieku – ciekawe obiekty znajdą dla siebie między innymi przedszkolaki oraz dzieci w wieku szkolnym. Warto przy tym wspomnieć, że nasze place zabaw drewniane są przystosowane zarówno do potrzeb i możliwości bardzo małych dzieci, jak i nieco większych, które mają lepszą koordynację ruchową pozwalającą im na sprawne korzystanie ze ścianek wspinaczkowych, drabinek czy nieco wyższych zjeżdżalni. Z kolei mali ludzie mogą z powodzeniem odkrywać świat podczas wspinania się na niewielkie domki czy w trakcie tworzenia bajkowych zamków w piaskownicy.


  Czym wyróżniają się nasze drewniane place zabaw?


  W przypadku takich instalacji jak drewniane place zabaw dla dzieci producent powinien również zadbać o dużą różnorodność poszczególnych elementów i o ich atrakcyjny wygląd. Kolorowe wykończenie zjeżdżalni czy huśtawek dodatkowo zachęca dzieci do korzystania ze wszystkich obiektów znajdujących się na terenie placu zabaw, dzięki czemu mogą poznawać różne rodzaje aktywności fizycznej. Ponadto warto wspomnieć o elementach ozdobnych w postaci zwierzątek, postaci z bajek czy innych motywów kojarzących się z beztroską. Tego typu dekoracje również zachęcają do zabawy, co sprawia, że wyjście na plac zabaw staje się prawdziwym wydarzeniem i niezwykłym przeżyciem.


  Drewniane place zabaw producent – wytrzymałość połączona z funkcjonalnością


  Jeśli chodzi o takie instalacje jak drewniane place zabaw, producent, który zapewnia wysokiej jakości usługi, powinien również zadbać o staranne wykonanie wszystkich obiektów. Stabilność oraz brak różnych odstających elementów (lub fragmentów drewna w przypadku placów drewnianych) wpływają na bezpieczeństwo dzieci, które często podczas zabaw rozpiera energia i które niekoniecznie korzystają z poszczególnych obiektów w taki sposób, w jaki zostało to przewidziane. Dlatego też wszystkie nasze place zabaw wykonane z drewna charakteryzują się precyzyjnym wykończeniem oraz brakiem ostrych krawędzi. W efekcie nawet podczas upadku dzieci są mniej narażone na wszelkie kontuzje czy dolegliwości bólowe.


  Oprócz tego proponowane drewniane place zabaw powstają z wysokiej jakości drewna, które dodatkowo wyróżnia się niezbędnymi zabezpieczeniami. Dzięki temu poszczególne obiekty znajdujące się na placu zabaw nie odkształcają się w wyniku działania szkodliwych czynników zewnętrznych, takich jak wiatr, deszcz czy niskie temperatury, ani nie ulegają licznym uszkodzeniom mechanicznym. To sprawia, że dzieci zyskują wygodną i starannie zaprojektowaną przestrzeń do zabawy.


  Warto również wspomnieć, że place zabaw wykonane z drewna bardzo dobrze się prezentują i pozwalają na wiele różnych możliwości personalizacji. Wzrok przyciągają między innymi żywe kolory, które świetnie komponują się z okoliczną przyrodą i które wzbudzają w dzieciach większe poczucie bezpieczeństwa i fascynacji. W efekcie stają się wyjątkową i niezwykle funkcjonalną ozdobą osiedli czy przedszkoli lub szkół, ponieważ skutecznie zachęcają młodych ludzi do zabawy na zewnątrz oraz nie zaburzają danego krajobrazu. Z tego też powodu place zabaw z drewna będą idealną inwestycją dla osób, którym zależy na stworzeniu bezpiecznej oraz ciekawej przestrzeni dla rodzin z mniejszymi dziećmi.

  Poznaj nasze
  produkty