Menu
logo

Menu

Oferta

Oferta

 • logo - Metalowe place zabaw

  Metalowe place zabaw

  Firma Croquet oferuje funkcjonalne i trwałe urządzenia na place zabaw dla dzieci. Jako producent metalowych placów zabaw z ponad 20-letnim doświadczeniem możemy zagwarantować najwyższą jakość i bezpieczeństwo naszych wyrobów, potwierdzone odpowiednimi atestami i certyfikatami. Wszystkie nasze urządzenia spełniają wymogi bezpieczeństwa w zakresie konserwacji, montażu i projektowania.

  Metalowe place zabaw od producenta


  Podczas produkcji wykorzystujemy wyłącznie materiały najlepszego gatunku, co daje pewność otrzymania solidnych i wytrzymałych urządzeń o dużych walorach estetycznych. Stosowane materiały i komponenty są odporne na niekorzystne działanie warunków atmosferycznych i intensywne użytkowanie, dzięki czemu nasze metalowe place zabaw zapewniają dzieciom bezpieczną i atrakcyjną zabawę przez lata. Elementy ze stali ocynkowanej są malowane proszkowo, co zapobiega pojawianiu się korozji na ich powierzchni. Korzystamy z nowoczesnych maszyn i rozwiązań technologicznych, co wpływa na funkcjonalność naszych wyrobów. Dostępne produkty wyróżnia ciekawe wzornictwo i kolorystyka. Stale doskonalimy procesy produkcji, wprowadzając innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne i poszerzając asortyment o nowe wzory.


  Metalowe place zabaw z atestem Croquet składają się z rozmaitych urządzeń i zabawek. Rozbudowane zestawy zawierają zatem m.in. wieże zadaszone lub bez zadaszenia, zjeżdżalnie, pomosty linowe, huśtawki, drabinki, domki, pojazdy oraz panele edukacyjne, które czynią z placu nie tylko miejsce zabawy, ale i nauki. Aby zbudować wyjątkowy plac zabaw, niezbędne są też elementy łączące, takie jak pomosty, przejścia, przeplotnie, zejścia, wejścia oraz inne elementy, dzięki którym metalowy plac zabaw staje się bezpieczny i funkcjonalny.


  Kompleksowa realizacja placów zabaw metalowych


  Zapewniamy kompleksową realizację placów zabaw, począwszy od stworzenia projektu, aż po jego staranne wykonanie i montaż. Tworząc urządzenia, dbamy o to, aby każdy plac zabaw metalowy z atestem gwarantował nie tylko wyśmienitą zabawę dzieciom, ale także zapewniał im odpowiednie warunki do właściwego rozwoju psychomotorycznego. Proces tworzenia zabawek rozpoczynamy od opracowania projektu. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu przygotowujemy projekty z urządzeniami, które gwarantują wyśmienitą rozrywkę małym użytkownikom. Wszystkie metalowe place zabaw z atestem wykonujemy z najlepszej jakości materiałów w systemie MM albo CM.


  Urządzenia produkowane w systemie MM są przeznaczone przede wszystkim dla młodszych dzieci w wieku powyżej 1 roku. Technologia ta cechuje się właściwie dobranymi parametrami dostosowanymi do najmniejszych użytkowników, a także powtarzalnym modułem podestów, które są montowane na trzech standardowych wysokościach:  15, 35 oraz 60 cm. Zastosowanie przejść, stopni, pomostów oraz innych elementów o wysokości poniżej 1 metra zapewnia bezpieczeństwo dzieciom, a jednocześnie umożliwia im wygodne korzystanie z zabawek dostosowanych do ich wzrostu. Dzięki użyciu systemu modułowego w metalowych placach zabaw z atestem możliwe jest stworzenie niemal nieograniczonej ilości konfiguracji i rozwiązań technicznych, a także zapewnienie niepowtarzalnej zabawy dzieciakom. Metalowe place zabaw w systemie MM można też rozbudowywać o dodatkowe urządzenia, dzięki czemu zabawka nigdy się nie znudzi.


  Metalowe place zabaw z atestem w systemie CM wyróżniają się natomiast unikalnym designem urządzeń na jednym słupie. Cechują się wysoką jakością i solidną konstrukcją. Są zbudowane na bazie koła, co pozwala na ogromną ilość konfiguracji, dostępnych na paru poziomach. Place zabaw wykonane w systemie CM składają się z rozmaitych elementów, dopasowanych według wymagań i oczekiwań klienta. Wśród nich znajdują się m.in. zjeżdżalnie, drabinki, pomosty, które można uzupełnić kolorowymi barierkami, przejściami, przeplotniami, balkonikami, wieżami i daszkami. Jako producent metalowych placów zabaw dostarczamy również zestawy wspinaczkowe dla najmłodszych dzieci, „ścieżki zdrowia”, huśtawki wahadłowe i wagowe, domki, urządzenia do zabawy piaskiem, barierki edukacyjne oraz pojazdy.

  Poznaj nasze
  produkty