Menu
logo

Menu

Oferta

Oferta

 • logo - Linowe place zabaw

  Linowe place zabaw

  W firmie Croquet dostrzegamy naglącą potrzebę wyposażenia terenów miejskich w nowoczesne i bezpieczne place zabaw. Ich celem staje się połączenie w ramach jednego systemu urządzeń funkcji relaksacyjnej z jednoczesnym wspieraniem ogólnego rozwoju organizmu dziecka. Linowe place zabaw doskonale spełniają te postulaty, pozostając kompletną przestrzenią dla dzieci w różnym wieku. Budując place zabaw linowe w serii Linolino, skupiamy się na ich modułowej konstrukcji i spełnianiu wielu funkcji jednocześnie. Dostarczamy zarówno pojedyncze elementy, jak i gotowe place zabaw w wybranym przez klienta zestawie.

  Linowe place zabaw


  Jesteśmy przekonani, że na naszej stronie znajdziecie Państwo wymarzony plac zabaw na linach, sprawdzający się w rozmaitych miejscach użyteczności publicznej i strefach osiedlowych. W gronie klientów firmy Croquet znajdują się również osoby prywatne, pragnące zapewnić dzieciom bezpieczną infrastrukturę do zabawy na terenie własnej posesji. Croquet to producent linowych placów zabaw z ponad 20-letnim doświadczeniem. Nasze koncepcje wprowadzaliśmy na rynek w okresie, kiedy tego typu atrakcje dla dzieci nie były jeszcze popularne. Przekrojowe doświadczenie w realizacji rozmaitych inwestycji czyni nas wiarygodnym podmiotem do nawiązania współpracy. Na każdy element placu zabaw udzielamy gwarancji, będąc pewnymi jakości montowanych komponentów. Place zabaw z linami dostarczają solidnej porcji rozrywki i pozwalają zużyć nadmiary energetyczne, jakie drzemią w dzieciach. Rodzice zyskują natomiast bezpieczną przestrzeń dla swoich pociech, wyposażoną w atestowane urządzenia.


  Place zabaw linowe – najważniejsze zalety


  Jedną z pierwszych przesłanek przemawiających za budową większej liczby linowych placów zabaw, staje się poprawa warunków bezpieczeństwa dla dzieci. Dzięki zastosowaniu lin, zmniejszeniu ulega liczba twardych krawędzi, które mogą być przyczyną obrażeń podczas upadku. Place zabaw linowe niemal zawsze powstają na nawierzchni z płyty gumowej lub piachu, mającej za zadanie amortyzację upadków. Same liny również pełnią funkcję amortyzacyjną, a także dostarczają więcej punktów do uchwytu.


  Jako producent linowych placów zabaw montowanych na terenie całej Polski, dostrzegamy ich ogromną wartość na rzecz poprawy koordynacji psychoruchowej u dzieci. Linowe place zabaw uczą przez rozrywkę. Wspinanie, podciąganie, utrzymywanie równowagi na przejściach, zjazdy, przejścia bokiem, konieczność pewnego chwytu – te wszystkie czynności są codziennym składnikiem aktywności na linowym placu zabaw. Dzięki nim dzieci uczą się koordynacji, poprawiają siłę i kondycję, przełamują lęk przed wysokością, a także mierzą się ze stawianymi samym sobie wyzwaniom. Idea linowego placu zabaw wpisuje się zatem w koncepcję ogólnego rozwoju organizmu, dotykając za jednym razem aspektu fizycznego, psychomotorycznego i społecznego.


  Producent linowych placów zabaw – zakres naszej oferty


  Firma Croquet należy do najbardziej znanych producentów linowych placów zabaw w Polsce. Zdobywana latami renoma ma swoje fundamenty w dostarczaniu zaawansowanych urządzeń, które jednocześnie nie okażą się ruiną dla budżetu. W ofercie Croquet znajdują się linowe place zabaw w serii Linolino, występujące zarówno w gotowych zestawach, jak i z podziałem na pojedyncze elementy. Są to zestawy złożone z modułów linowych, poddające się dowolnej konfiguracji. W naszych konstrukcjach stosujemy wytrzymałe liny polipropylenowe wzmocnione stalowym rdzeniem. Za wsporniki służą stalowe słupy o średnicy 114 mm, ocynkowane i malowane proszkowo na dowolny kolor. Place zabaw linowe Linolino są obecne na wielu przestrzeniach szkolnych, osiedlowych, czy miejskich. Coraz częściej zastępują tradycyjne konstrukcje stalowe lub drewniane, ciesząc się uznaniem dzieci i ich rodziców.


  W ofercie producenta linowych placów zabaw Croquet można znaleźć wiele wersji urządzeń modułowych. Place zabaw z linami dają szansę projektowania niezliczonej ilości konfiguracji, dostosowanych np. do potrzeb różnych grup wiekowych. Zapraszamy do odwiedzenia strony z opisami poszczególnych urządzeń. Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na pojawiające się pytania, służąc pomocą przy wyborze.

  Poznaj nasze
  produkty