Menu
logo

Menu

Oferta

Oferta

 • logo - Place zabaw dla żłobka

  Place zabaw dla żłobka

  Proponowane przez nas place zabaw dla żłobka lub przedszkola powstają z myślą o mniejszych dzieciach, które nie opanowały jeszcze w pełni koordynacji ruchowej, ale które uwielbiają spędzać wolny czas na świeżym powietrzu ze swoimi rówieśnikami. Tego typu place zabaw pozytywnie wpływają na prawidłowy rozwój fizyczny dziecka i stanowią niezwykle ciekawą rozrywkę dla każdego małego człowieka. Dzieje się tak za sprawą starannie zaprojektowanych elementów, które przyciągają wzrok dzieci i sprawiają wrażenie idealnych dodatków do codziennej zabawy. Dlatego też warto dowiedzieć się, czym wyróżniają się proponowane przez nas place zabaw dla żłobka i przedszkola oraz zdecydować, czy okażą się godną uwagi inwestycją.

  Bezpieczne place zabaw dla maluchów – czym się wyróżniają?


  Odpowiednio dobrane place zabaw dla małych dzieci zapewniają im bezpieczeństwo oraz wiele godzin niezapomnianej zabawy na świeżym powietrzu. Nie bez powodu dzieci mogą całymi dniami przekonywać swoich rodziców do spaceru na osiedlowy plac zabaw – tego typu atrakcje są gwarancją świetnej rozrywki i pozwalają przy tym łączyć pożyteczne z przyjemnym. Podczas zabawy na placu dziecko może łatwo nawiązać kontakt ze swoimi rówieśnikami, a także przebywać dłużej na świeżym powietrzu i spędzać czas w aktywny sposób. Dzięki temu młodzi ludzie chętniej uczęszczają do swojego przedszkola lub żłobka, mając nadzieję na możliwość skorzystania z kolorowych zjeżdżalni czy prostych torów przeszkód.


  Kiedy warto zdecydować się na place zabaw dla żłobków i przedszkoli?


  Oprócz tego, że place zabaw dla żłobka lub przedszkola poprawiają zdolności motoryczne dzieci, okazują się również idealnym sposobem na urozmaicenie dni w placówce lub na zapewnienie dzieciom nagrody w postaci dłuższej zabawy za aktywny udział w różnego rodzaju konkursach czy zadaniach. Warto przy tym wspomnieć, że proponowane przez nas place zabaw z atestem dla przedszkola powstają z wysokiej jakości materiałów, takich jak drewno, metal czy polietylen, dzięki czemu wyróżniają się odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych, na przykład deszczu, śniegu czy mrozu.


  Co sprawia, że proponowane przez nas place zabaw są bezpieczne?


  Małe dzieci ze względu na pojawiające się wciąż trudności z koordynacją ruchową dużo częściej tracą równowagę, co może skutkować upadkami. Dlatego też proponowane przez nas place zabaw z atestem dla przedszkola i żłobka nie mają ostrych krawędzi, które mogłyby stwarzać niebezpieczne sytuacje podczas zabawy. Oprócz tego place zabaw wyróżniają się wygodnymi poręczami dopasowanymi do wzrostu dzieci, dzięki którym w trakcie wspinaczki czy biegania młodzi ludzie mogą łatwo się podeprzeć. Na uwagę zasługują również antypoślizgowe powierzchnie i stopień trudności poszczególnych elementów, który zapewnia dzieciom rozrywkę, ale nie sprawia, że pokonanie toru przeszkód mogłoby okazać się za trudne. To sprawia, że proponowane place zabaw stają się godną uwagi inwestycją, która urozmaica ofertę przedszkoli i żłobków oraz gwarantuje dzieciom niezapomnianą zabawę.

  Poznaj nasze
  produkty