Menu
logo

Menu

Oferta

Oferta

 • Croquet integruje

  Większość placów zabaw zbudowana jest tylko dla niektórych, a nie dla wszystkich. Nie jest to dobre ponieważ każdy potrzebuje możliwości zabawy. Wysoka Komisja Praw Człowieka przy Organizacji Narodów Zjednoczonych uznała zabawę za prawo, na które zasługują wszyscy ludzie. Zabawa jest niezbędna. To dzięki niej uczymy się i rozwijamy.

  Zabawa wzmacnia ciała i umysły. Uczy jak się komunikować i rozwiązywać problemy, buduje poczucie własnej wartości, pewność siebie i pomaga rozwijać empatię. Zabawa pomaga rozwijać umiejętności, które będą potrzebne w dorosłym życiu.

  Aktywność dla każdego

  Place zabaw są miejscem, gdzie nawiązują się przyjaźnie, gdzie spotykają się społeczności i gdzie chodzimy, aby pobyć na świeżym powietrzu, poczuć się dobrze i poruszać nasze ciała. Dlatego budujemy place zabaw, które są naprawdę zaprojektowane dla wszystkich.

  Croquet chce stworzyć miejsce, gdzie nikt nie poczuje się pominięty i wykluczony z zabawy. Nasze place zabaw tworzone są z myślą o każdym dziecku, a uśmiechy najmłodszych największą satysfakcją naszej pracy.