Menu
logo

Menu

Oferta

Oferta

 • logo - Place zabaw dla przedszkola

  Place zabaw dla przedszkola

  Plac zabaw to istotny element każdego przedszkola, który pozwala dzieciom na wspaniałą zabawę z rówieśnikami. Podczas niej maluchy nie tylko miło spędzają czas, dając upust swojej energii, ale również kształtują i rozwijają umiejętności psychoruchowe.

  Place zabaw do przedszkola – szeroki wybór systemów


  Place zabaw dla przedszkoli należy dostosowywać do liczby oraz wieku użytkowników. W ten sposób można zapewnić dzieciom zarówno interesujące formy zabawy, jak i również niezbędne bezpieczeństwo. Z tego powodu naszym klientom oferujemy szeroki przekrój placów zabaw o różnym rodzaju, liczbie i wielkości atrakcji. Poszczególne modele projektujemy dla dokładnie określonej grupy użytkowników: o konkretnym wieku i możliwościach. Bierzemy pod uwagę także różną dostępność wolnej przestrzeni przez przedszkola. Nasze place zabaw do przedszkola różnią się też materiałem wykonania – do wyboru pozostają systemy drewniane oraz metalowe.


  Bezpieczne place zabaw z atestem do przedszkola


  Bezpieczeństwo dzieci stanowi dla nas priorytet, dlatego dokładamy wszelkich starań, żeby nasze produkty zapewniały w pełni bezpieczną zabawę dla przedszkolaków. Z tego powodu oferujemy wyłącznie certyfikowane place zabaw z atestem wydanym przez akredytowaną jednostkę. Dbamy o to, by w obrębie placów zabaw nie znajdowały się żadne ostre krawędzie. Stosujemy również nietoksyczne dla dzieci materiały spełniające wymogi bezpieczeństwa. Wpływ na bezpieczeństwo małych użytkowników ma także trwałość naszych placów do zabaw, które są odporne na czynniki środowiskowe, takie jak wiatr, deszcz, wysokie lub niskie temperatury. Wypracowaliśmy nowoczesne technologie produkcyjne, które przekładają się na staranne, jednakowe wykonanie wszystkich elementów placów zabaw. Dla najmłodszych podopiecznych przedszkola oferujemy osobne konstrukcje placów zabaw dostosowane do małego wzrostu i mniejszej sprawności ruchowej użytkowników. Nasze place zabaw mogą być montowane bezpośrednio w gruncie lub na stalowych kotwach, co dodatkowo pozwala na zastosowanie ich w różnych warunkach.


  Place zabaw dla przedszkoli – najatrakcyjniejsze zabawy dla dzieci


  Przedszkola mające teren rekreacyjno-sportowy dla swoich podopiecznych znacznie wyróżniają się na tle konkurencyjnych placówek. Mamy wieloletnie doświadczenie, które pozwala nam wyselekcjonować najciekawsze dla dzieci propozycje układów placów zabaw. Innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne zapewniają pociechom najlepszą zabawę. Nasze place zabaw do przedszkola wykorzystują zatem wszelkie aktualnie najpopularniejsze elementy służące zabawie i rozwojowi dzieci w odpowiednich konfiguracjach. Wśród nich wymienić możemy między innymi zjeżdżalnie, drabinki, karuzele, linaria, huśtawki, sprężynowce czy skałki wspinaczkowe.


  Dlaczego warto wybierać place zabaw dla przedszkola naszej marki? Do wyboru naszych klientów pozostawiamy zróżnicowane układy różnych atrakcji, a na specjalne życzenie jesteśmy gotowi wprowadzać indywidualne zmiany systemowe. Atutem jest także kolorowe, atrakcyjne wzornictwo, które przyciąga uwagę dzieci i dodatkowo zachęca je do zabawy.

  Poznaj nasze
  produkty