Menu
logo

Menu

Oferta

Oferta

 • Zainspiruj się

  Pomożemy Ci zaprojektować niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju plac zabaw, idealnie dostosowany do potrzeb przyszłych użytkowników i odpowiednio wkomponowany w istniejące otoczenie. W naszych katalogach możesz wybrać spośród setek elementów, a dowolność łączeń jest ogromna!

  Dostosuj kolor, kształt do motywu przewodniego jaki chcesz uzyskać. Zbadamy Twoje potrzeby, dzięki czemu plac zabaw stanie się idealnym miejscem spotkać dla danej grupy docelowej.

  Tematyczne place zabaw

  Marzy Ci się kosmiczny plac zabaw? A może placówka przy której moglibyśmy go stworzyć nosi nazwę jakiejś postaci z bajki? Piracki statek niedaleko miejskiego stawu? Dla nas to nie problem, stworzymy plac zabaw, którego szczegóły idealnie dopasujemy do wybranego tematu przewodniego oraz potrzeb użytkowników.

  Nasze inspiracje nie mają granic, a spełnianie marzeń naszych klientów jest nasza pasją. Skontaktuj się z nami, stwórzmy kolejny niepowtarzalny plac zabaw Croquet!

  Place zabaw to nieskończona ilość wariacji i pomysłów, gdzie jedyną granicą jest nasza wyobraźnia! Przez te wszystkie lata mieliśmy przyjemność zagospodarować tysiące miejsc zabawy dla dzieci i młodzieży, tereny zielone, przestrzenie miejskie. Przedstawiamy szczyptę pomysłów i inspiracji tego co możemy Wam zaproponować...