Menu
logo

Menu

Oferta

Oferta

 • Historia naszej firmy

  Tyle się wydarzyło od roku 1983! Zapoznajcie się z naszą historią i zobaczcie jak się rozwijaliśmy przez te wszystkie lata...
  A to nie koniec ! Zapraszamy na wspólny spacer w przeszłość...

  Tak to się wszystko w Croquet zaczęło...

  Jesteśmy jednym z pierwszych producentów placów zabaw i urządzeń małej architektury w Polsce, które tworzymy z pasją i zaangażowaniem od blisko 30lat! Nasza firma jest czołowym producentem drewnianych oraz metalowych placów zabaw dla dzieci, mebli miejskich, urządzeń fitness, parków i wybiegów dla psów oraz elementów wyposażenia marin. Oferowane produkty są urzeczywistnieniem wyrobów najwyższej jakości – a to za sprawą bezkompromisowości przy wyborze materiałów oraz opracowanej technologii.
  Przetrwaliśmy próbę czasu… Możecie nam zaufać :)
  Jesteśmy z Wami już blisko 30 lat! Od tego czasu zdarzyło się tak wiele… Zobaczcie sami…

  Najważniejsze wydarzenia
  z życia naszej firmy

  30 lat zobowiązuje!

  Od blisko 30 lat dokładamy wszelkich starań by być liderem w produkcji funkcjonalnych, bezpiecznych oraz trwałych urządzeń na place zabaw oraz tereny rekreacyjno-sportowe. W Croquet nic nie dzieje się przypadkowo… a nasze nowoczesne urządzenia na place zabaw oraz meble miejskie jakie spotkacie w przestrzeni publicznej cechuje ciekawe wzornictwo oraz wysoka jakość wykonania. Wszystko to wpływa na bezpieczeństwo naszych urządzeń na place zabaw, które spełniają nawet najbardziej surowe normy. Dysponując wieloletnim doświadczeniem i wiedzą nieustannie doskonalimy technologię produkcji, wprowadzamy innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne oraz poszerzamy asortyment o nowe kolekcje.

  Dowiedz się więcej