Menu
logo

Menu

Oferta

Oferta

 • logo - Wyposażenie placów zabaw

  Wyposażenie placów zabaw

  Spędzanie czasu na świeżym powietrzu nie tylko sprawia dzieciom przyjemność, ale również wpływa na ich zdrowie i prawidłowy rozwój. Dlatego tak ważne jest dobre wyposażenie placów zabaw. Prezentujemy najlepsze dostępne na rynku produkty, które zyskały przychylność ich najmłodszych użytkowników.

  Profesjonalne urządzenia na plac zabaw


  Każdy element wyposażenia został stworzony zgodnie z zasadami sztuki. Bezpieczeństwo stawiamy na pierwszym miejscu, więc nie uznajemy żadnych kompromisów. Urządzenia na plac zabaw z atestem spełniają wymagania w zakresie projektowania, montażu oraz konserwacji. Oznacza to, że mimo upływu czasu wciąż nadają się do bezpiecznej eksploatacji. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, które pozwala nam zrealizować projekt w zgodzie z obowiązującymi w Polsce i na świecie przepisami.


  Bezpieczne sprężynowce


  Jedną z ulubionych form zabawy najmłodszych są sprężynowce. Dzięki nim mogą się pobujać na bezpiecznej odległości i w przyjaznym otoczeniu. Posiadamy kilkadziesiąt wersji tego urządzenia na plac zabaw. Sprężynowiec może przybrać kształt m.in. psa, konika, hipopotama, statku czy auta. W większości modeli wprowadzimy na życzenie klienta zmiany systemowe. Zabawkę montujemy w gruncie na prefabrykowanym fundamencie, aby była stabilna i odporna na uszkodzenia.


  Skałki i linaria do wspinaczki


  Dzieci odczuwają naturalną potrzebę ruchu. Świetnym pomysłem dla nich jest wspinanie się na niewielkie przeszkody (z drobną pomocą). Zaprojektowane przez nas wyposażenie placów zabaw dla dzieci w formie skałek do wspinaczki oraz linariów stanowią doskonałe wyzwanie sprawnościowe. Linaria tworzymy przy użyciu lin polipropylenowych z wewnętrznym splotem stalowym, do których dochodzi słup ze stalowej rury. Skałki imitują natomiast naturalną skałę dzięki żywicy poliestrowej.


  Trwałe karuzele


  Karuzele są wspomnieniem z dzieciństwa niemal każdego. Trudno wyobrazić sobie place zabaw bez takich urządzeń. Dlatego nie mogło ich zabraknąć w naszej ofercie. Proponujemy modele tradycyjne (np. czteroosobowe) oraz nowocześniejsze, jak jednoosobowy twister czy ruchomy talerz na jednej nodze. Co więcej, w kategorii karuzel można znaleźć również linarium obrotowe. Można na nich bez problemu wspinać się i kręcić jednocześnie.


  Trampoliny w różnych konfiguracjach


  Dzieci uwielbiają skakać, a trampolina bardzo pomaga w takiej aktywności. Warto więc umieścić ją na kilkuelementowym placu zabaw. Nasze trampoliny mocujemy bezpośrednio w gruncie, dzięki czemu nie istnieje ryzyko spadku z dużej wysokości. Możemy też połączyć ze sobą urządzenia na plac zabaw w różnych konfiguracjach. Długość jednej trampoliny nie może jednak przekroczyć 1,50 m.


  Cena urządzeń na plac zabaw z atestem


  Zapewniamy najlepszy stosunek ceny do jakości. Wszystkich zainteresowanych dostępnym u nas wyposażeniem placów zabaw dla dzieci zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Odpowiemy na każde pytanie dotyczące asortymentu oraz doradzimy najkorzystniejszy wybór.

  Poznaj nasze
  produkty