Menu
logo

Menu

Oferta

Oferta

 • Wodne place zabaw

  Jeżeli chcesz wprowadzić ciekawy element architektury krajobrazu w parku przeznaczonym do rekreacji dzieci, mamy dla Ciebie świetną propozycję. Wodne place zabaw dostarczają niezapomnianych wrażeń dla miłośników bezpiecznych kąpieli. Firma Croquet to producent wodnych placów zabaw dostosowanych do potrzeb najmłodszych dzieci, gdzie w bezpiecznych warunkach mogą one oddać się fantastycznej zabawie. Projektowane przez nas wodne place zabaw spełniają wszelkie wymogi prawne i sanitarne. Zajmujemy się wdrażaniem rozwiązań sanitarnych i systemów oczyszczania wody.

  Skontaktuj się

  Finezyjna, barwna i niezwykle trwała konstrukcja z HDPE pozwala tworzyć nam uwielbiane przez najmłodszych wodne place zabaw.

  Zapytaj

  Wodne place zabaw

  Na urządzeniach będących elementami wodnego placu zabaw instalujemy efektowne oświetlenie, które jeszcze bardziej wzmacnia wrażenia użytkowników. Wodne place zabaw w ofercie firmy Croquet budowane są na podstawie indywidualnego projektu, odpowiadającego wizji i oczekiwaniom klienta. Prowadzimy kompleksową realizację inwestycji, od etapu planu technicznego, po selekcję materiałów, budowę i uruchomienie całej instalacji wodnej. Zajmiemy się również przygotowaniem specyfikacji fizykochemicznej na potrzeby instytucji państwowych. Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i konserwacyjne, jakie mogą okazać się konieczne w wieloletnim cyklu życia produktu. Wodne place zabaw od producenta Croquet charakteryzują się wytrzymałością mechaniczną, doskonałą estetyką i praktycznymi rozwiązaniami. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy wyjaśnią wszelkie kwestie techniczne i pomogą dokonać konwersji założeń na język projektowy.

  Zalety wodnego placu zabaw

  Pierwszy rzut oka na wodny plac zabaw wypełniony rozbieganymi dziećmi jednoznacznie dowodzi atrakcyjności tego typu rozwiązań. Wodne place zabaw dają potężną dawkę uśmiechu, a zabawa w wodzie ma charakter bezpieczny i kontrolowany. Obecność wodnego placu zabaw przyciąga w to miejsce rzesze rodziców z podopiecznymi, co ma pozytywny aspekt wizerunkowy i biznesowy. Na terenie okalającym wodne place zabaw otwierają się rozmaite punkty gastronomiczne, które nigdy nie narzekają na brak klientów.

  Inwestycja w plac zabaw z atrakcjami wodnymi jest zatem narzędziem do stymulacji popularności danego miejsca, a co za tym idzie – poprawie warunków dla rozmaitych biznesów.

  Wodne place zabaw wymagają nieszablonowych rozwiązań, wpisujących się w przeznaczoną do tego celu przestrzeń. Dlatego tego typu plac zabaw zawsze będzie unikalną konstrukcją, dając tym samym ogromne możliwości konfiguracji.

  Producent wodnych placów zabaw

  Firma Croquet od ponad 20 lat zajmuje się tworzeniem innowacyjnych koncepcji placów zabaw. Jednym z aspektów naszej działalności są także wodne place zabaw, tworzone z zachowaniem najwyższych standardów technologicznych. Mamy pełną świadomość odpowiedzialności i złożoności, jakie pociąga za sobą ten rodzaj inwestycji. Plan zabaw z wodnymi urządzeniami nie pozostawia marginesu do błędów – konstrukcja musi się opierać na adekwatnych założeniach projektowych i skutecznym wdrożeniu. W Croquet przeprowadzamy inwestorów przez cały proces budowy wodnego placu zabaw, uruchamiając atrakcje służące przez wiele lat.