Menu
logo

Menu

Oferta

Oferta

 • Wspieramy Was w pomysłach - Oferty Indywidualne

  Zagospodarowanie placów zabaw narzuca konieczność posiadania fachowej wiedzy oraz umiejętności korzystania z zasad planowania i projektowania urządzeń zabawowo-sportowych, dlatego też dysponujemy wykwalifikowanym i doświadczonym zespołem specjalistów z dziedziny architektury krajobrazu i projektowania przestrzeni otwartych. Nasza kadra pracownicza pomoże Państwu przy opracowaniu projektu zagospodarowania, doradzi przy wyborze najlepszych rozwiązań i urządzeń, jak również przygotuje koncepcje ich rozmieszczenia. Na specjalne życzenie wykonamy ponadto wizualizacje terenu objętego opracowaniem, a także opracujemy kosztorys.

  Kontakt

  Potrzebujesz projektu indywidualnego? Skontaktuj się z nami!

  Nie możesz znaleźć urządzenia, które wpisuje się dokładnie w Twoje oczekiwania? Chciałbyś otrzymać ofertę "szytą na miarę" lub rozbudować zestaw i dostosować go do potrzeb indywidualnych?

  Chętnie dzielimy się naszym intelektem i doświadczeniem zdobytym na przestrzeni lat. Jednocześnie jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły i sugestie Klientów. Serdecznie zachęcamy do korzystania z konsultacji i usług projektowych firmy Croquet.

  KONTAKT